Vojna bude!

Autor: Martin Urminský | 26.3.2014 o 9:09 | (upravené 16.9.2014 o 22:10) Karma článku: 13,02 | Prečítané:  7999x

Musíme bojovať za slobodu a demokraciu v iných krajinách. Musíme presadzovať dodržiavanie ľudských práv a slobôd. Mier je len obdobie medzi dvoma vojnami. Vojna je pokračovanie diplomacie inými prostriedkami. Ak počujete tieto frázy, tak počúvate korporátne masmédia a politikov, ktorí položia váš život za ich krajinu. Za týmito vznešenými frázami sa v skutočnosti skrýva úplne niečo iné. Propaganda.

 

Sú to profesionálne vytvorené lži. Tieto lži manipulujú verejnú mienku, šíria strach a xenofóbiu, prípadne vyvolávajú potrebu ľudí bojovať za hodnoty, ktoré sú v skutočnosti fikciou. Ľudia žijú v ilúziách a sebaklamoch. Väčšina ľudí nevie, čo sa deje vo svete a ešte horšie je, že veľká väčšina ľudí nevie, že nevie, čo sa deje. A ľudia, ktorí nevedia sa nechajú oklamať ľahko. Ukrajinci sú vmanipulovaní do vojny s Ruskom. Aj Slováci môžu byť vmanipulovaní do vojny s Čechmi. Neveríte? Ani Ukrajinci neverili. Ani Rusi neverili. Ľudia ľahšie uveria lžiam ako faktu, že sú klamaní.

To, že sa vojna blíži je už evidentné. Tých signálov je toľko, že aj robotníci v lese sa o nej rozprávajú. Napriek tomu sú ľudia pasívny. Akoby sa ich to netýkalo. Ignorujú fakty. Ignorujú informácie. Sú presýtení a dezorientovaní propagandou. Dostávajú zámerne protichodné informácie. Sú dezinformovaní takým spôsobom, že to v nich vyvoláva odpor, vnútorný nepokoj a pasivitu. Presne s týmto manipulátori počítajú. Presne toto nás privedie k vojne.

Preto vojna bude. Svetová vojna slúži ako reset a reštart systému. Vojna musí vždy prísť skôr ako monetárny systém zamrzne, skolabuje a spôsobí chaos. Američania znehodnocujú dolár. Robia všetko pre vyvolanie hyperinflácie. Hyperinflácia vždy predchádza vojne. Toto je jeden z najdôležitejších dôkazov kto vyvoláva vojnu. V Nemecku hyperinflácia v minulom storočí zúrila dvakrát. Kvantitatívne uvoľnovanie je v „newspeaku" znehodnotenie peňazí vedúce k vojne. Vojna totiž zmaže nesplatiteľné dlhy. Vojna vyčistí finančný systém. Vojna zdanlivo prerozdelí moc, bohatstvo a zdroje. Vojna preriedi populáciu. Odstráni nepohodlných ľudí. Zomrie možno miliarda. Každý siedmy človek.

Lenže Zem, príroda a ľudia nepotrebujú ďalšiu vojnu. Len malá skupina bohatých ľudí si ju želá. Ďalšiu vojnu nevyhrá nikto. Prehráme všetci. Preto sa to týka každého človeka. Každý sme spoluzodpovedný za vojnu. Naše mlčanie, naša pasivita, naše ignorantstvo je príčinou, že zopár politikov a bankárov privedie svet do vojny. Na nás záleží, či vojna bude. Ak budete mlčať, budú za vás hovoriť zbrane.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Peter Sagan: Superstar made in Slovakia

Začínal na sestrinom bicykli, dnes zarába šesť miliónov ročne.

SVET

Minúta po minúte: Choďte a voľte, vyzval nemecký prezident

Schulz už odovzdal hlas, Merkelová pôjde k urnám poobede.


Už ste čítali?